Tijdens aankomende Vakbeurs Sportaccommodaties staat Sportverlichting stil bij een bijzondere mijlpaal: het verlichten van het 5000e sportveld.
Dat moment werd onlangs gevierd bij HSV Hellevoet Athletics, waar een sportveld werd voorzien van moderne led-verlichting. Een passend moment om terug te kijken op de reis die ooit klein begon, maar inmiddels duizenden sportlocaties omvat.
Het allereerste project vond jaren geleden plaats bij TV de Boerehofstee, de tennisclub van oprichter Martin Bolderman. Daar ontstond niet alleen de eerste led-installatie, maar ook het idee voor Sportverlichting BV: sportverlichting slimmer, duurzamer en praktischer maken vanuit de ervaring op het veld.
In de jaren die volgden groeide Sportverlichting BV uit tot een vaste partner voor sportverenigingen en professionele clubs, van lokale verenigingen met één veld tot internationale namen zoals Borussia Mönchengladbach. Elk project met zijn eigen wensen, uitdagingen en verhaal.
Met 5.000 sportvelden op de teller is de ambitie onveranderd. Tijdens Vakbeurs Sportaccommodaties deelt Sportverlichting BV graag deze mijlpaal én kijkt het team vooruit naar de volgende projecten die wachten. Bezoekers zijn van harte welkom om kennis te maken, ervaringen uit te wisselen en samen vooruit te kijken naar de toekomst van duurzame sportverlichting.
Meer weten? Bezoek Sportverlichting in stand G.42 op Vakbeurs Sportaccommodaties.